[ DUYURU : (HIZLI FİYAT DEĞİŞİMDEN DOLAYI EKRANLAR 1.30 DK GECİKMELİ ÇALIŞMAKTADIR) ] [ HAS 6,537 - 6,568 ] [ GRAM ALTIN 6,517.35 - 6,574.65 ] [ 22 AYAR ALTIN 5,964.98 - 6,085.33 ] [ GÜMÜŞ 87.550 - 95.520 ] [ ÇEYREK ALTIN 10,459 - 10,693 ] [ YARIM ALTIN 20,918 - 21,346 ] [ TEK LİRA 41,837 - 42,364 ] [ ATA CUMHURİYET 43,144 - 43,678 ] [ GREMSE ALTIN 104,265 - 106,074 ] [ ONS 4,115.37 - 4,115.84 ]

GÖÇÜLÜ SAYFA AYRACI

CANLI ALTIN FİYATLARI

- ADI ALIŞ SATIŞ
ALTINGRAM ALTIN6,517.356,574.65
ALTIN22 AYAR ALTIN5,964.986,085.33
ALTINGÜMÜŞ87.55095.520
ALTINÇEYREK ALTIN10,45910,693
ALTINYARIM ALTIN20,91821,346
ALTINTEK LİRA41,83742,364
ALTINATA CUMHURİYET43,14443,678
ALTINGREMSE ALTIN104,265106,074
ALTINONS4,115.374,115.84
Tarih : 21.10.2026 09:13:18
GÖÇÜLÜ SAYFA AYRACI
Odacı Yazılım