[ DUYURU : (HIZLI FİYAT DEĞİŞİMDEN DOLAYI EKRANLAR 1.30 DK GECİKMELİ ÇALIŞMAKTADIR) ] [ GRAM ALTIN 2,597.82 - 2,627.43 ] [ 22 AYAR ALTIN 2,374.18 - 2,455.05 ] [ GÜMÜŞ 34.490 - 34.620 ] [ ÇEYREK ALTIN 4,265 - 4,544 ] [ YARIM ALTIN 8,477 - 8,880 ] [ TEK LİRA 16,903 - 17,891 ] [ ATA CUMHURİYET 17,371 - 18,413 ] [ GREMSE ALTIN 42,127 - 44,139 ]

GÖÇÜLÜ SAYFA AYRACI

CANLI ALTIN FİYATLARI

- ADI ALIŞ SATIŞ
ALTINGRAM ALTIN2,597.822,627.43
ALTIN22 AYAR ALTIN2,374.182,455.05
ALTINGÜMÜŞ34.49034.620
ALTINÇEYREK ALTIN4,2654,544
ALTINYARIM ALTIN8,4778,880
ALTINTEK LİRA16,90317,891
ALTINATA CUMHURİYET17,37118,413
ALTINGREMSE ALTIN42,12744,139
ALTINONS2,378.462,378.60
Tarih : 18.04.2024 13:19:44
GÖÇÜLÜ SAYFA AYRACI
Odacı Yazılım