[ DUYURU : (HIZLI FİYAT DEĞİŞİMDEN DOLAYI EKRANLAR 1.30 DK GECİKMELİ ÇALIŞMAKTADIR) ] [ GRAM ALTIN 2,471.69 - 2,489.12 ] [ 22 AYAR ALTIN 2,262.21 - 2,323.68 ] [ GÜMÜŞ 29.189 - 31.030 ] [ ÇEYREK ALTIN 4,016 - 4,155 ] [ YARIM ALTIN 8,008 - 8,235 ] [ TEK LİRA 15,966 - 16,395 ] [ ATA CUMHURİYET 16,362 - 16,694 ] [ GREMSE ALTIN 39,864 - 40,677 ]

GÖÇÜLÜ SAYFA AYRACI

CANLI ALTIN FİYATLARI

- ADI ALIŞ SATIŞ
ALTINGRAM ALTIN2,471.692,489.12
ALTIN22 AYAR ALTIN2,262.212,323.68
ALTINGÜMÜŞ29.18931.030
ALTINÇEYREK ALTIN4,0164,155
ALTINYARIM ALTIN8,0088,235
ALTINTEK LİRA15,96616,395
ALTINATA CUMHURİYET16,36216,694
ALTINGREMSE ALTIN39,86440,677
ALTINONS2,389.542,389.76
Tarih : 22.05.2024 17:19:49
GÖÇÜLÜ SAYFA AYRACI
Odacı Yazılım