[ DUYURU : NOT: VİOP İŞLEMDEN DOLAYI EKRANLAR 45 SN GECİKMELİ ÇALIŞMAKTADIR... ] [ GRAM ALTIN 2,110.79 - 2,122.64 ] [ 22 AYAR ALTIN 1,930.05 - 1,990.04 ] [ GÜMÜŞ 22.451 - 23.519 ] [ ÇEYREK ALTIN 3,467 - 3,554 ] [ YARIM ALTIN 6,934 - 7,150 ] [ TEK LİRA 13,783 - 14,130 ] [ ATA CUMHURİYET 14,164 - 14,363 ] [ GREMSE ALTIN 34,352 - 35,112 ]

GÖÇÜLÜ SAYFA AYRACI

CANLI ALTIN FİYATLARI

- ADI ALIŞ SATIŞ
ALTINGRAM ALTIN2,110.792,122.64
ALTIN22 AYAR ALTIN1,930.051,990.04
ALTINGÜMÜŞ22.45123.519
ALTINÇEYREK ALTIN3,4673,554
ALTINYARIM ALTIN6,9347,150
ALTINTEK LİRA13,78314,130
ALTINATA CUMHURİYET14,16414,363
ALTINGREMSE ALTIN34,35235,112
ALTINONS2,033.222,033.42
Tarih : 27.02.2024 19:41:06
GÖÇÜLÜ SAYFA AYRACI
Odacı Yazılım